SAURON.PL - strony www, płatności sms, Google Adsense, Google Sitemaps  
Strona główna    Tworzenie strony    Dodatki do stron www    Promocja strony    Zarabianie na stronie   


ZARABIANIE NA STRONIE WWW


Dzięki stronie www możesz zarabiać pieniądze. Wyświetlając reklamy uzyskujesz wpływy od innych serwisów. Inną możliwością jest podłączenie płatności SMS, przelewem lub kartą za produkty, usługi lub dostęp do niektórych części serwisu.

 Google AdSense

Zarabiaj pieniądze wyświetlając tematyczne reklamy z Google AdSense. To szybka, prosta i sprawdzona droga by uzyskiwać dochody wyłącznie dzięki posiadaniu często odwiedzanej strony www.
zobacz więcej
 Płatności SMS

Wykorzystaj najszybsze płatności SMS. To szybka i efektywna metoda pobierania niewielkich kwot od użytkowników. Oferujemy pełne wdrożenie systemu i integrację z Twoją obecną stroną.
zobacz więcej
 Płatności przelewem i kartą kredytową

Podłączając płatności on-line kartą lub przelewem uzyskujesz znacznie szybszą interakcję z klientem. Nie musi on czekać na fakturę, by potem ręcznie wykonywać przelew. Ty zaś nie musisz czekać na płatność lub ścigać klienta, gdy się spóźnia. Oferujemy pełne wdrożenie systemu płatności wykorzystującego dostawców tej usługi takich przelewy24, allpay lub dowolnego innego wskazanego.
zobacz więcej
 Strony www, sklepy internetowe

Internet jest najlepszym i najbardziej skutecznym medium reklamującym Twoją działalność. Postaw więc na stronę, która pozwoli Twoim klientom na dotarcie właśnie do Ciebie, zapoznanie się z twoją ofertą i złożenie zamówienia!
zobacz więcej


Strona główna   |   O nas   |   Kontakt   
Usuwanie złośliwego oprogramowania ze stron www · Google AdSense · Google Sitemaps · Strony www · Katalog produktów i usług · Sklep internetowy · Pozycjonowanie · Google AdWords · Onet Boksy · Antyspam · Płatności SMS · Płatności kartą, przelewem na stronie
© 1993 - 2024 SAURON, ALL RIGHTS RESERVED.
Zobacz też:    integracja sensoryczna Wrocław    giełda motoryzacyjna, darmowe ogłoszenia