SAURON.PL - strony www, płatności sms, Google Adsense, Google Sitemaps  
Strona główna    Tworzenie strony    Dodatki do stron www    Promocja strony    Zarabianie na stronie   


PROMOCJA STRON WWW


Posiadanie strony www to sukces połowiczny. Co z tego, że jest atrakcyjna, jeśli nikt na nią nie zagląda? Tutaj zebraliśmy najlepsze rozwiązania pozwalające znacząco poprawić pozycję strony w wynikach wyszukiwania i przez to skutecznie przyciągnąć nowych użytkowników.

 Pozycjonowanie

Marzeniem każdego właściciela strony internetowej jest jej wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania. Pierwszym krokiem do jej uzyskania jest analiza i przebudowa strony www pod kątem jej przyjazności dla wyszukiwarek.
zobacz więcej
 Google Sitemaps

Pomóż innym wyszukać Twoją stronę w Google. Zbuduj internetową mapę witryny i dodaj ją do Google. Dzięki temu strona uzyska wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania i przyciągnie więcej użytkowników.
zobacz więcej
 Google AdWords

Samodzielnie tworzone reklamy w oparciu o słowa kluczowe związane z Twoją działalnością. Reklamy wyświetlane są na stronach związanych tematycznie. To znaczy, że reklama trafia do osób już nią zainteresowanych. Użytkownicy mogą kliknąć Twoją reklamę i dokonać zakupu albo dowiedzieć się więcej o firmie.
Bez względu na wysokość budżetu reklamy można wyświetlać w Google i ich sieci wyszukiwania. Płacisz tylko wtedy, gdy internauci klikają reklamy.
zobacz więcej
 Onet Boksy

Wybór słów kluczowych według ich częstotliwości. Pełna kontrola nad budżetem i opłatami za kliknięcie. Reklamy wyświetlane są obok wyników wyszukiwania użytkownikom wyszukującym konjkretnych słów kluczowych. To znaczy, że reklama trafia do osób już nią zainteresowanych. Użytkownicy mogą kliknąć reklamę i dokonać zakupu albo dowiedzieć się więcej o Twojej firmie.
Bez względu na wysokość budżetu reklamy można wyświetlać w Onet.pl. Płacisz tylko za faktyczne kliknięcia.
To niezwykle efektowna metoda dotarcia do najbardziej zainteresowanych.
zobacz więcej


Strona główna   |   O nas   |   Kontakt   
Usuwanie złośliwego oprogramowania ze stron www · Google AdSense · Google Sitemaps · Strony www · Katalog produktów i usług · Sklep internetowy · Pozycjonowanie · Google AdWords · Onet Boksy · Antyspam · Płatności SMS · Płatności kartą, przelewem na stronie
© 1993 - 2024 SAURON, ALL RIGHTS RESERVED.
Zobacz też:    integracja sensoryczna Wrocław    giełda motoryzacyjna, darmowe ogłoszenia