SAURON.PL - strony www, płatności sms, Google Adsense, Google Sitemaps  
Strona główna    Tworzenie strony    Dodatki do stron www    Promocja strony    Zarabianie na stronie   


O NAS


Firma SAURON powstała w 1993 roku. Pierwotnie prowadziliśmy działalność reklamowo-wydawniczą.

Od tego czasu profil naszej działalności ewoluował w kierunku rozwiązań informatycznych, związanych z projektowaniem i tworzeniem oprogramowania oraz konsultingiem w tym zakresie.

Wzrastająca powszechność wykorzystywania internetu i zatem zapotrzebowanie na wszelkie z tym związane usługi skłoniły nas do rozszerzenia naszej oferty o produkty oparte na najnowszych technologiach.

Na bieżąco obserwujemy rozwój technologii tworzenia oprogramowania, rozwijającego się rynku e-commerce, handlu elektronicznego, marketingu sieciowego oraz nowych inicjatyw.

Ostatnio, doceniając znaczenie dynamicznie rozwijającej się firmy Google oraz jej wpływu na światową gospodarkę, wdrażamy oferowane przez nią rozwiązania przekonani o ich dużej wartości dla polskich firm.


Strona główna   |   O nas   |   Kontakt   
Usuwanie złośliwego oprogramowania ze stron www · Google AdSense · Google Sitemaps · Strony www · Katalog produktów i usług · Sklep internetowy · Pozycjonowanie · Google AdWords · Onet Boksy · Antyspam · Płatności SMS · Płatności kartą, przelewem na stronie
© 1993 - 2024 SAURON, ALL RIGHTS RESERVED.
Zobacz też:    integracja sensoryczna Wrocław    giełda motoryzacyjna, darmowe ogłoszenia